Odesíláme Pondělí až Pátek - Nově také SOBOTNÍ DORUČENÍ do boxů GLS

Směs na MÁSLOVÉ čajové cukroví 450g /17768

Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
85 Kč Měrná cena:
Můžeme doručit do:
19.10.2026
Možnosti doručení
Kód: 4250712377686
Směs na MÁSLOVÉ čajové cukroví 450g /17768
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení

Detailní popis produktu

#ShowMore#

Obsah balení: 450g směsi na pečení

Těsto můžete dochutit vanilkou, vanilkovým aromatem nebo citrónovou kůrou.

Podrobný postup přípravy:  

Vánoční cukroví

budete potřebovat: 175g měkkého másla, 50g celého vejce (cca 1 vejce velikost M) a trochu mouky na vyválení.

Do mísy dáme máslovou směs, máslo a vejce. Elektrickým ručním mixérem nebo v kuchyňském robotu vymícháme hladké těsto. Těsto zabalíme do potravinářské fólie a necháme alespoň 2 hodiny odpočinout v lednici. Po vychladnutí těsto opět krátce prohněteme, na lehce pomoučené pracovní ploše rozválíme na tenko a vykrajujeme požadované tvary. Cukroví dejte na plech vyložený pečicím papírem a pečte v předehřáté troubě na 200°C horní/spodní ohřev cca 10 minut do zlatova. Poté nechte sušenky vychladnout.

Složení: PŠENIČNÁ MOUKA, PŠENIČNÝ ŠKROB, cukr, jedlá sůl, přírodní aroma.  

 

Nutriční hodnoty na 100g: energie 1546 KJ / 369 kcal | tuky 0,8 g / z toho celkem mastné kyseliny 0,1 g | sacharidy 81,19 g / z toho cukry 35 g | protein 6,99 g | sůl 0,5 g. 

Návod k přípravě - stručný:  Vánoční cukroví - 175g měkkého másla nebo tuku na pečení, 50g celého vejce (cca 1 vejce velikost M) + trochu mouky na vyválení. Pečeme 200°C horní/spodní ohřev cca 10 minut do zlatova. Podrobný návod k přípravě najdete u nás v eshopu v popisu výrobku. TRVANLIVOST VIZ OBAL.

 

Jsme oficiální dovozce a distributor značky pro ČR a SK

Cake Masters

 

Kategorie: Suroviny pro pečení
EAN: 4250712377686
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Hodnocení produktu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Jak byste ohodnotili tento produkt? Vyberte od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší hodnocení.

Vložením hodnocení souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Vložením komentáře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Podobné produkty

cz pim 455116001001 00
263 Kč
8594023092651
34416 1 strouhany kokos cerveny 50g fagos
36 Kč
Měrná cena: 72 Kč / 100 g
45182
Zrcadlová lesklá poleva, Lesní plody 250g
105 Kč
8594217870638
c5eb42c7b70f86e49349ebde1c97990e
183 Kč
Měrná cena: 61 Kč / 100 g
4250712390616
34428 1 strouhany kokos zluty 50g fagos
36 Kč
Měrná cena: 72 Kč / 100 g
45185
cz pim 381822008002 00
195 Kč
8594023094549
Směs ořechů a brusinek z Francie 180 g
60 Kč
Měrná cena: 33,33 Kč / 100 g
3560071453602