Odesíláme Pondělí až Pátek - Nově také SOBOTNÍ DORUČENÍ do boxů GLS

Kompletní směs na citrónový chlebík 500g Cake Masters Vhodné na korpus, Babeta dortík, velikonočního beránka atd..

Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
111 Kč Měrná cena: 22,20 Kč / 100 g
Můžeme doručit do:
19.10.2026
Možnosti doručení
Kód: 4250712374982
Kompletní směs na citrónový chlebík 500g Cake Masters Vhodné na korpus, Babeta dortík, velikonočního beránka atd..
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení

Detailní popis produktu

#ShowMore#

Obsah balení: 390 g směsi na pečení, 110g citrónové polevy

Těsto můžete dochutit vanilkou, rumem, oříšky atd..

Podrobný postup přípravy:  

budete potřebovat: 50g měkkého másla nebo margarínu, 150g celých vajec (cca 3 vejce vel. M), 100ml mléka (1,5% tuku); na polevu: 20 ml vody (cca 26°C)

Troubu předehřejte na 170°C horní/spodní ohřev. Dortovou směs, vejce, máslo nebo margarín a mléko dejte do mixovací nádoby a mixujte elektrickým ručním mixérem nebo kuchyňským robotem, nejprve krátce na nízkou rychlost a poté na 3 minuty na nejvyšší rychlost, dokud nebude krémová. Směs rozetřeme do vymazané a moukou vysypané formy (cca 25 cm) a vložíme do trouby. Po 15 min. dobu pečení, koláč podélně prořízněte 1 cm hluboko a poté dopečte cca. 45 min.

Lze péct i v domácí pekárně. V takové případě dejte na dno formy veškeré přídavné ingredience a na ty nasypejte směs. Zvolte program pro sladké nekynuté pečení.

Před nanesením polevy nechte dort úplně vychladnout. Smíchejte polevu s vodou do hladka a pomocí palety nebo nože rozetřete po dortu.

Složení:

Směs na pečení: PŠENIČNÁ MOUKA, cukr, škrob (např. PŠENICE), prášek do pečiva (kyselé difosforečnany, kypřící látka hydrogenuhličitan sodný), emulgátory (E 475 (polyglycerolestery mastných kyselin), E 471 (mono- a diglyceridy mastných kyselin)) , přírodní citronové aroma s dalšími přírodními aromaty, sůl.směs polevy: cukr, LAKTÓZA, modifikovaný škrob, kyselina citrónová, přírodní aroma.

Nutriční hodnoty na 100g: energie 1390 KJ / 332 kcal | tuky 16 g / z toho celkem mastné kyseliny 3,6 g | sacharidy 42 g / z toho cukry 24 g | protein 4,99 g | sůl 0,7 g. 

Návod k přípravě: Podrobný návod k přípravě najdete u nás v eshopu v popisu výrobku.

TRVANLIVOST VIZ OBAL.

 

Jsme oficiální dovozce a distributor značky pro ČR a SK

Cake Masters

 

Kategorie: Cukrářské směsi
EAN: 4250712374982
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Hodnocení produktu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Jak byste ohodnotili tento produkt? Vyberte od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší hodnocení.

Vložením hodnocení souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Vložením komentáře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Podobné produkty

Tradiční Lívance Dr. Oetker – Bez kynutí, pro sladké i slané variace
40 Kč
8595072606486
Fondánová poleva - cukrová poleva na věnečky a větrníky 1kg
116 Kč
Měrná cena: 11,60 Kč / 100 g
2017000001584
Krtkův dort originál 435 g
83 Kč
8595072607209
cz pim 267386001001 00
777 Kč
8593837224319
Směs na cukrářský krém za studena Perfecta 500g
142 Kč
2017000001348
359003 smes na kynute buchty 507 g
85 Kč
8595072602181
Směs na čokoládový korpus a piškot 400g Cake Masters
110 Kč
Měrná cena: 27,50 Kč / 100 g
4250712337826