Odesíláme Pondělí až Pátek - Nově také SOBOTNÍ DORUČENÍ do boxů GLS

Alibona Višně se sladidlem 360 g

Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
-
36 Kč Měrná cena:
Můžeme doručit do:
6.10.2026
Možnosti doručení
Kód: 8595008101450
Alibona Višně se sladidlem 360 g
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení

Detailní popis produktu

Alibona Višně se sladidlem 360 g za internetové ceny

Oblíbený produkt z kategorie: . Alibona Višně se sladidlem 360 g máme běžně skladem.

Zákonný název potraviny:

višně se sladidlem 360g

Složení produktu Alibona Višně se sladidlem 360 g:


#ShowMore#

Višně, voda, sladidlo: sacharin

Jaké má produkt ALERGENY?
Neobsahuje: Neobsahuje žádné povinné deklarace alergenů

NUTRIČNÍ HODNOTY produktu - Alibona Višně se sladidlem 360 g / 100g výrobku

Výživové hodnoty na 100g: Energetická hodnota 118kJ, Bílkoviny 0,47g, Tuky 0,28g, Mastné kyseliny nasycené 0,1g, Sacharidy 5,7g, Cukry 5,3g, Sůl 0g

Online nákup potravin a spotřebního zboží pro domácnost. Dodavatelem produktu je Terunka.cz <<< Ověřený dodavatel potravin.

Objem: 180ml, Obsah pevného podílu: 180g, Hmotnost obsahu: 360g

PODMÍNKY UCHOVÁNÍ:
Nevystavujte přímému slunečnímu záření, skladujte v suchu při teplotách od 2 oC do 30 oC, po otevření uchovejte v chladu a temnu a urychleně spotřebujte
VÝROBCE
Alibona,a.s., Svatoplukova 1416/15, 784 01 Litovel
NÁVOD K POUŽITÍ
V teplém i studeném stavu jako příloha k hotovým pokrmům, pro přípravu ovocných salátů, směsí a hotových pokrmů
Kategorie: Suroviny pro pečení
EAN: 8595008101450
Počet KS (bal) na centrálním skladu až: 0
Kód výrobce: 191.41
Skladování: Doporučení - skladujte v suchu, mimo přímé sluneční záření a při teplotě do 1 - 20 °C. Toto doporučení odráží všeobecný charakter trvanlivých potravin. Dbejte však na podrobné podmínky skladování, uvedené na etiketě nebo obalu výrobku.
Upozornění pro foto: Upozorňujeme, že fotografie má především, ilustrační charakter a je považována za ilustrační foto. Vyobrazený obrázek, se nemusí 100% shodovat s aktuálním balení v prodeji, jelikož výrobci často a dynamicky mění vzhled - motiv obalů.
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Hodnocení produktu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Jak byste ohodnotili tento produkt? Vyberte od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší hodnocení.

Vložením hodnocení souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Vložením komentáře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Podobné produkty

Dezertní puding s příchutí Karamel 37g
15 Kč
Měrná cena: 40,54 Kč / 100 g
9044400076006
Dezertní puding s příchutí Pistácie 37g
15 Kč
Měrná cena: 40,54 Kč / 100 g
9055500081067
Dezertní puding s příchutí Lískový ořech 37g
15 Kč
Měrná cena: 40,54 Kč / 100 g
9055500118138
Dezertní puding s příchutí Lesní plody 37g
14 Kč
Měrná cena: 37,84 Kč / 100 g
9044400079007
Dezertní puding s příchutí Broskve 37g
15 Kč
Měrná cena: 40,54 Kč / 100 g
9055500081166
Dezertní puding s příchutí Banán 37g
17 Kč
Měrná cena: 45,95 Kč / 100 g
9044400078000
Cukrářská bílá poleva Carla 100g
35 Kč
8595019690028