Odesíláme Pondělí až Pátek - Nově také SOBOTNÍ DORUČENÍ do boxů GLS

Hladký pomerančový krém Caravella Gran 250g Cukrářská

Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
62 Kč Měrná cena:
Můžeme doručit do:
6.10.2026
Možnosti doručení
Kód: 8594217874162
Hladký pomerančový krém Caravella Gran 250g Cukrářská
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení

Detailní popis produktu

Caravella Gran hladký pomerančový krém je lahodný cukrářský krém s jemnou konzistencí a příjemnou pomerančovou chutí. Skvěle se hodí do dezertů, kterým chcete dodat svěží citrusový tón, sladkost a krásně hladkou krémovou strukturu.

Krém můžete použít jako náplň do dortů, řezů, rolád, tartaletek, minidezertů, zákusků nebo sladkého pečiva. Díky hladké konzistenci se snadno roztírá, dobře se dávkuje a krásně se kombinuje s čokoládou, kakaovými korpusy, vanilkovými krémy, šlehačkou i ovocem.

Praktické balení 250 g je ideální pro domácí pečení, rychlé plnění dezertů i přípravu menších zákusků. Pomerančový krém využijete také do košíčků, lineckého cukroví, palačinek nebo pohárkových dezertů.

Hlavní výhody:

• hladký pomerančový krém s jemnou konzistencí

• svěží citrusová chuť vhodná do dortů i zákusků

• snadné použití bez složité přípravy

• vhodný do tartaletek, minidezertů i sladkého pečiva

• dobře se kombinuje s čokoládou, ovocem a šlehačkou

• praktické balení 250 g

Složení, co obsahuje produkt - Hladký pomerančový krém Caravella Gran 250 g Cukrářská pro cukrářské účely:

cukr, rostlinné oleje a tuky (slunečnicový, palmojádrový, palmový), sušené odstředěné MLÉKO 10%, sušená syrovátka, laktóza, emulgátor lecitiny, barvivo paprikový extrakt, přírodní pomerančové aroma, přírodní aroma

Cukrářské potřeby a suroviny pro sladké pečení.

Produkt pro domácí cukráře: Hladký pomerančový krém Caravella Gran 250 g Cukrářská

Skvělá volba.

Báječný pro vaše dorty a pečení. Hladký pomerančový krém Caravella Gran (250 g) Cukrářská je běžně skladem a jeho dodací lhůta je 2 až 3 pracovní dny.

#ShowMore#

Nutriční hodnoty, Hladký pomerančový krém Caravella Gran 250 g Cukrářská ve 100 g:

ve 100 g:

energie 2466 kJ/592 kcal, tuky 40 g (z toho nasycené 13 g), sacharidy 54 g (z toho cukry 54 g), bílkoviny 4 g, sůl 0,3 g

Ilustrační foto.

Kategorie: Suroviny pro pečení
EAN: 8594217874162
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Hodnocení produktu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Jak byste ohodnotili tento produkt? Vyberte od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší hodnocení.

Vložením hodnocení souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Vložením komentáře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Podobné produkty

34419 1 strouhany kokos zeleny 50g fagos
38 Kč
Měrná cena: 76 Kč / 100 g
45183
98e1402e1131975abfccb81b46cb7a6e
1 078 Kč
8435438416734
Směs sušeného ovoce Exotic mix z Francie 110 g
35 Kč
Měrná cena: 31,82 Kč / 100 g
3560070713646
4cc7d2992fce5b90d2653cf1fe414f16
125 Kč
8436040456798
34428 1 strouhany kokos zluty 50g fagos
36 Kč
Měrná cena: 72 Kč / 100 g
45185
HZBH000101 0 MOI-LESJEL
cz pim 381822004002 00
195 Kč
4337182033745