Odesíláme Pondělí až Pátek - Nově také SOBOTNÍ DORUČENÍ do boxů GLS

Bílá cukrářská poleva Zafiro 5kg

Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
881 Kč Měrná cena:
Můžeme doručit do:
6.10.2026
Možnosti doručení
Kód: 8435438416765
Bílá cukrářská poleva Zafiro 5kg
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení

Detailní popis produktu

Složení, co obsahuje produkt - Bílá poleva Zafiro 5 kg ♡ pro cukrářské účely:

cukr, frakcionovaný a plně hydrogenovaný rostlinný tuk (palmojádrový), sušená syrovátka, sušené plnotučné MLÉKO, emulgátory E492, E322 slunečnicový lecitin, E472c, aroma

Cukrářské potřeby a suroviny pro sladké pečení.

Produkt pro domácí cukráře: Bílá poleva Zafiro 5 kg ♡

Skvělá volba.

Báječný pro vaše dorty a pečení. Bílá poleva Zafiro (5 kg) ♡ je běžně skladem a jeho dodací lhůta je 2 až 3 pracovní dny.

#ShowMore#

Nutriční hodnoty, Bílá poleva Zafiro 5 kg ♡ ve 100 g:

ve 100 g:
energie 2348 kJ/585 kcal, tuky 37 g (z toho nasycené 34,7 g), sacharidy 59,1 g (z toho cukry 59,1 g), bílkoviny 2,6 g, sůl 0,6 g

Kategorie: Suroviny pro pečení
EAN: 8435438416765
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Hodnocení produktu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Jak byste ohodnotili tento produkt? Vyberte od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší hodnocení.

Vložením hodnocení souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Vložením komentáře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Podobné produkty

cz pim 381822005002 00
195 Kč
4337182033776
cz pim 455115001001 00
257 Kč
8594023093863
34419 1 strouhany kokos zeleny 50g fagos
38 Kč
Měrná cena: 76 Kč / 100 g
45183
Zrcadlová poleva, Farcitura Paletta Cold Karamel 250g 8594217870751
4cc7d2992fce5b90d2653cf1fe414f16
125 Kč
8436040456798
Trennspray - vymazávací olej ve spreji - 0.5l
147 Kč
Měrná cena: 29,40 Kč / 100 ml
NOV-030007A
Směs sušeného ovoce Exotic mix z Francie 110 g
35 Kč
Měrná cena: 31,82 Kč / 100 g
3560070713646
Směs Sandra Red Velvet 500g na korpusy
97 Kč
2017000002383