Odesíláme Pondělí až Pátek - Nově také SOBOTNÍ DORUČENÍ do boxů GLS

Německé sušené meruňky 200g

Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
95 Kč Měrná cena: 475 Kč / 1000 g
Můžeme doručit do:
6.10.2026
Možnosti doručení
Kód: 4311501358405
Německé sušené meruňky 200g
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení

Detailní popis produktu

#ShowMore#

Německé sušené meruňky 200g jsou ideálním doplňkem do vaší kuchyně

Hodí se nejen pro jejich výbornou chuť, ale také pro jejich široké využití při pečení a ozdobě vašich dortů a cukroví. Představte si dezert nebo vánoční cukroví zdobené těmito lahodnými kousky, které přinesou do každého sousta kousek slunce a sladkosti.

Proč si vybrat sušené meruňky?

♦ Univerzální použití: Sušené meruňky můžete snadno nakrájet a použít jako atraktivní dekoraci na dorty či vánoční cukroví. Jejich sytá oranžová barva dokonale doplní jakýkoli dezert.

♦ Oblíbené mezi dětmi: Děti milují jejich sladkou chuť, což z nich činí zdravější alternativu pro oblíbené sladkosti.

♦ Zdravotní benefit: Meruňky jsou bohaté na vitamíny A a C, vlákninu a antioxidanty, které podporují dobré trávení a posilují imunitní systém.

Zainvestujte do kvalitních německých sušených meruněk a vneste do vaší domácnosti nádech elegance a zdraví. S tímto balením 200g uděláte radost nejen sobě, ale i celé rodině. Nechte se inspirovat a vytvořte z každého dezertu mistrovské dílo!

Složení:

sířené meruňky, Konzervační látka: disiřičitan sodný

Nutriční hodnoty ve 100 g:

energie 1166 kJ / 275 kcal; tuky 0,7 g, z toho nasycené mastné kyseliny 0,3 g; sacharidy 61,8 g, z toho cukry 54,4 g; bílkoviny 2,7g; sůl 0,03g 
Země původu:

EU

Výrobce: 

Edeka, Hamburg - Německo

Kategorie: Suroviny pro pečení
EAN: 4311501358405
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Hodnocení produktu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Jak byste ohodnotili tento produkt? Vyberte od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší hodnocení.

Vložením hodnocení souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Vložením komentáře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Podobné produkty

Zrcadlová poleva Mirall tmavá čokoláda 250g
84 Kč
8594217870737
Zrcadlová poleva, čirá Mirall Neutral 250g
68 Kč
8594217870713
Zavařenina LIČI 425g kompot z Německa
69 Kč
Měrná cena: 16,24 Kč / 100 g
4311501703724
Ztužovač krémů - příchuť Mascarpone 100g
71 Kč
Měrná cena: 710 Kč / 1000 g
4250712366291
cz pim 455112001001 00
263 Kč
8594023092699
cz pim 455116001001 00
263 Kč
8594023092651
cz pim 455113001001 00
263 Kč
8594923099415
Želatina pro cukráře, typ B bloom 220, hovězí 500g 2022000005708