Jak nahrát jedlý papír?

Nevíte si rady jak nahrát obrázky pro tisk na jedlý papír nebo decorlist?

Tento typ objednání je omezený systémem a jeho možnostmi. Proto platí následující:

Lze objednat maximálně 1 tisk. Nahrát lze max. 1 soubor pro 1 produkt. Neumožňujeme možnost nahrát více souborů a netvoříme koláže a skládačky z více zaslaných obrázků. Potřebujete-li tisknout více obrázků na jednom listu, musíte si takovou koláž vytvořit doma a nám zaslat již hotový soubor. Nejlepší je poskládat si fotečky aplikaci Word a poté nám poslat screan hotové koláže a to ideálně jako soubor PNG nebo vámi vytvořený soubor Word. Tím dosáhnete 1 souboru pro 1 tisk. I zde platí, že pro tyto případy doporučujeme pracovat na PC a nedělat objednávku z mobilního telefonu.

Potřebujete-li objednat více tisků a více různých fotografií, objednejte produkt s přívlastkem foto na email. Objednejte tolik tisků kolik potřebujete a foto nám zašlete na náš email s upřesněním jak tisk má být vyroben. Nezapomeňte však ihned po vytvoření a odeslání objednávky fotografie zaslat. Nejlepší je zaslání foto ze stejného emailu na který je vytvořena objednávka a do předmětu napsat FOTO + číslo vaší objednávky.

Produkt pro více tisků najdete zde: https://www.dortoveobrazky.cz/mam-vlastni-obrazek-tisk-na-jedly-papir/tisk-vlastniho-obrazku-na-jedly-papir-nebo-fondan-2/